"LKV SERVICE"
Pomoc Drogowa
Warsztat Samochodowy
PAWEŁ BONDALSKI


75-666 Koszalin

ul. ŚW. Wojciecha 31 B


Poniedziałek:
 
cała doba
Wtorek:
 
cała doba
Środa:
 
cała doba
Czwartek:
 
cała doba
Piątek:
 
cała doba
Sobota:
 
cała doba
Niedziela:
 
cała doba
www.pomocdrogowakoszalin.pl

 

O NAS

44c7fa865af129113e11ed76f6792ced.jpg
Jesteśmy profesjonalną firmą o długiej tradycji w branży motoryzacyjnej. Od początku swojej działalności zajmujemy się holowaniem pojazdów oraz wszelkimi usługami związanymi z pomocą drogową. Działamy na terenie miejscowości Koszalin, miejscowości ościennych w tym Białogard, Bobolice, Sianów, Sławno, Mielno, Unieście, Biesiekierz, Będzino oraz całego województwa zachodniopomorskiego, jednak świadczymy również usługi holownicze na terenie całego kraju, a także Europy, co jest naszym dodatkowym atutem.

Solidne wykonywanie naszej pracy zaowocowało zdobyciem zaufania wielu klientów indywidualnych, a także firm i salonów samochodowych. Jednak nie poprzestajemy na tym i wciąż się rozwijamy, zdobywamy wiedzę i doświadczenie, poznajemy wymagania klientów, którym staramy się sprostać.

Dysponujemy samochodami, które sprostają każdemu wyzwaniu a pracownicy firmy zaopiekują się powierzonym mieniem. Oferujemy Państwu usługi holowania oraz pomocy drogowej i transportu każdego Państwa pojazdu od motocykli, poprzez samochody osobowe, busy, maszyny rolnicze, ciężarówki, maszyny budowlane oraz wszelkie inne pojazdy i przedmioty wg. Państwa uznania.

Warto skorzystać z naszych usług i przekonać się, że dzięki wysokiej jakości transportu i profesjonalnemu podejściu do klienta, jesteśmy najlepszą firmą na rynku w swojej kategorii.


Zadzwoń do nas!

Czekamy na Twój telefon przez całą dobę, siedem dni w tygodniu !Więcej

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

c8a9358cea2a35aff2bdc2f05718e37b.jpgPrzez 24 godziny na dobę świadczymy fachową pomoc i profesjonalne zaplecze techniczne, a przede wszystkim szybki dojazd do klienta. Po otrzymaniu wezwania docieramy na miejsce holowania w przeciągu 30 minut (na terenie miejscowości Koszalin)

Firma nasza powstała w 1989 roku zaczynając od pierwszego pojazdu jakim był poczciwy Tarpan z "motylkiem" wiadomo iż praca takim sprzętem zmuszała do nie lada wysiłku co uczyniło nas bardziej doświadczonym w nowe wyzwania przy pracy na drodze i usuwaniu uszkodzonych pojazdów.

Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego. Ponadto w swoim rodzinnym mieście Koszalin oraz pobliskich miejscowościach w tym między innymi: Białogard, Bobolice, Sianów, Sławno, Mielno, Unieście, Biesiekierz, Będzino oraz teren całego kraju.

Dysponujemy samochodami, które sprostają każdemu wyzwaniu a pracownicy firmy zaopiekują się powierzonym mieniem. Sprzęt jakim dysponujemy na dzień dzisiejszy to: 

Mercedes Sprinter
2005r. prod. laweta  transport 7 osób  w kabinie holownika.
Mercedes Atego 1998r. prod. Eurolaweta hudr.Motyl hydr. do 8t transport osób 3.
Man 1994r. prod. Eurolaweta hydr. Motyl hydr. do 8t transport osób 3.
Ford Courier 1997r. prod Pojazd patrolowo-naprawczy.
Tatra Holownik ciężki do holowania poj. ciężarowych 2x wyciągarka 20t, wyciągarka 120t,podnośnik 40t.

W ramach oferowanych usług proponujemy również kompleksową obsługę, a w tym:

 • Holowanie, pomoc drogowa oraz transport pojazdów - osobowych, ciężarowych, motocykli, wózków widłowych, itp
 • Holowanie aut powypadkowych, uszkodzonych, niesprawnych, nie nadających się do samodzielnej jazdy (auta po wypadkach i kolizjach)
 • Holowanie aut po wszelkich awariach
 • Holowanie samochodów z garaży podziemnych
 • Uruchomienie pojazdu (jeżeli jest to możliwe na drodze)
 • Wymiana koła, żarówki, podanie prądu.
 • Awaryjne otwieranie aut.
 • Spuszczanie źle zatankowanego paliwa.
 • Drobne naprawy na miejscu awarii w tym pojazdów mechanicznych (mobilny serwis)
 • Wyciąganie pojazdów z rowu - auta osobowe, ciężarowe, wyciąganie pojazdów z trudnych terenów (błoto, rowy, zaspy śnieżne itp)
 • Transport ponad gabarytowy.
 • Przewóz aut sprowadzonych z zagranicy.Więcej